Všetok tovar skladom

Filter

Typ šperkuMateriál šperku
Určenie
Farba

TOP

Náhrdelník - Vintage réva

7,50 €

Diamond tyrkys set

12,50 €

Strieborné náušnice - štvorec

7,10 €

Strieborné náušnice - visiace fialové

10,10 €

Poštovné

 

Dodacie podmienky
 

Po obdržaní Vašej objednávky Vám doručíme tovar v najkratšej možnej lehote, najneskôr však do 72 hodín v rámci celej SR v prípade že tovar je skladom. Ak tovar skladom nie je budete o tom informovaný prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

 

Súrnosť dodania tovaru môžete ovplyvniť dodatkom na info@sperky-crystal.sk, pričom Vás budeme obratom kontaktovať a vzájomne dohodneme vyhovujúci termín dodania.

 

Rýchlosť doručenia tovaru závisí aj od objemu a hodnoty objednávky. Štandardne je tovar doručený poštou, s doručením do 48 hodín a poplatkom 2,50Eur (s DPH). 

 

Pri objednávke nad 30 € s DPH je poštovné zadarmo. 

 

Kupujúci je povinný prevziať tovar v mieste, ktoré je uvedené v akceptácii objednávky kupujúceho predávajúcim. 

 

V prípade, ak hrozí omeškanie dodania tovaru v dôsledku nepredvídateľných okolností nezavinených dodávateľom (napr. živelné udalosti, oneskorenie alebo zlyhanie dopravy a pod.), je dodávateľ povinný neodkladne informovať kupujúceho o tejto skutočnosti e-mailom alebo telefonicky a dohodnúť s ním náhradnú (predĺženú) lehotu dodania tovaru.

 

Ak kupujúci nesúhlasí s touto náhradnou (predĺženou) lehotou, môže od kúpnej zmluvy odstúpiť, o čom e-mailom alebo telefonicky informuje predávajúceho. 

 

Faktúra slúži aj ako záručný a dodací list. Uvedené termíny dodania sa vzťahujú na pracovné dni, nie na víkendy a sviatky.

 

Vyhradzujeme si právo na zmenu dodacej doby, a to z rôznych nečakaných udalostí, o čom Vás však budeme bezodkladne informovať.

©2018 Šperky Crystal | Všeobecné vyhlásenie | Design by SIXNET

facebook Google+