Všetok tovar skladom

Filter

Typ šperkuMateriál šperku
Určenie
Farba

TOP

Náhrdelník - Vintage réva

4,50 €

Diamond tyrkys set

8,34 €

Strieborné náušnice - štvorec

6,60 €

Strieborné náušnice - visiace fialové

7,62 €

Reklamačný poriadok

 

Reklamácie pri vadách zistených ihneď na dodanom tovare je nevyhnutné uplatňovať bez zbytočného odkladu, najneskôr však do 10 dní odo dňa doručenia zásielky príjemcovi alebo vrátenia zásielky zákazníkovi.

 

Ak ide o zodpovednosť za škodu pri strate zásielky, je potrebné uplatniť reklamáciu do 10 dní odo dňa, kedy mala byť zásielka doručená.

 

Reklamácia musí byť vyhotovená písomne, musí obsahovať presný opis poškodenia reklamovaného tovaru a musí byť doručená prevádzkovateľovi vrátane záručného listu (alebo kópie faktúry - ak nebol k tovaru vystavený záručný list) v určenej lehote.

 

Reklamovaný tovar (resp. tovar na výmenu, alebo vrátenie tovaru), prosím, doporučujeme poslať v poistenej obálke, bezpečne zabalený (napr. v bublinkovej fólii, alebo krabičke) na našu adresu, no nie na dobierku!

 

Reklamácie sa vybavujú spravidla do 14 dní, no max. do 30 dní od jej vzniku, teda prevzatia tovaru našou firmou. Za prípadnú stratu, alebo poškodenie poštou nenesieme zodpovednosť.

 

Záruka sa nevzťahuje na závady šperkov, ktoré vznikli v dôsledku bežného opotrebenia spôsobeného normálnym používaním ako poškrabanie, oxidácia striebra,  oter rhódiovania, oter pozlátenia, strata kamienkov alebo sklodoplnkov  a pod. Záruka sa ďalej nevzťahuje na závady mechanického charakteru ako sú pretrhnutie retiazky, náramku, deformácia, ohnutie alebo odtrhnutie zapínania.

 

Tovar možno bez udania dôvodu vrátiť do 14 pracovných dní od jeho prebratia v pôvodnom balení, nepoškodený, kompletný a s dokladom o kúpe. Spotrebiteľ má právo odstúpiť od zmluvy do 14 pracovných dní od prebratia tovaru. Oznámiť to treba vopred mailom.

Adresa pre zaslanie reklamácie:

Pravé Kožušiny s.r.o.

PhDr. Mária Lipovská

Sv. Gorazda 922/16

040 18

Košice-Krásna

Záručná doba na tovar je 24 mesiacov.

 

Orgán dozoru

Inšpektorát SOI pre Košický kraj, Vrátna č. 3, 043 79 Košice 1, tel. č.: 055/6220 781

©2019 Šperky Crystal | Všeobecné vyhlásenie | Design by SIXNET

facebook Google+