Všetok tovar skladom

Filter

Typ šperkuMateriál šperku
Určenie
Farba

TOP

Náhrdelník - Vintage réva

7,50 €

Diamond tyrkys set

12,50 €

Strieborné náušnice - štvorec

7,10 €

Strieborné náušnice - visiace fialové

10,10 €

Všeobecné vyhlásenie

 

Táto stránka bola vyvinutá pre potreby spoločnosti CAC MANAGEMENT s.r.o. Prezeranie tejto internetovej stránky je bez akýchkoľvek obmedzení. Spoločnosť CAC MANAGEMENT s.r.o. zodpovedá za obsah a štruktúru nachádzajúcu sa na jej stránkach, avšak nezodpovedá za obsah a štruktúru stránok, na ktoré odkazuje a ktoré nie sú jej vlastníctvom.

 

Spoločnosť CAC MANAGEMENT s.r.o. si vyhradzuje právo na zmenu obsahu a štruktúry týchto stránok a na zmenu týchto všeobecných podmienok.

 

Všetky texty, obrázky, značky, údaje a ďalšie informácie podliehajú zákonu o autorskom práve a ďalším súvisiacim ustanoveniam a sú vlastníctvom spoločnosti CAC MANAGEMENT s.r.o. alebo tretích strán zmluvne viazaných so spoločnosťou CAC MANAGEMENT s.r.o. Používanie akýchkoľvek textov, obrázkov, značiek, údajov a ďalších informácií je možné iba s písomným súhlasom spoločnosti CAC MANAGEMENT s.r.o.

 

NEPREVÁDZKUJEME MALOOBCHODNÚ PREDAJŇU !!!

 

Všetky osobné údaje získava spoločnosť CAC MANAGEMENT s.r.o. od užívateľov stránky s ich súhlasom, používa ich iba na ten účel, za ktorým ich získala (kontakt, dopyt, otázky a odpovede) a jedná s nimi v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

©2018 Šperky Crystal | Všeobecné vyhlásenie | Design by SIXNET

facebook Google+