Všetok tovar skladom

Filter

Typ šperkuMateriál šperku
Určenie
Farba

TOP

Náhrdelník - Vintage réva

4,50 €

Diamond tyrkys set

8,34 €

Strieborné náušnice - štvorec

6,60 €

Strieborné náušnice - visiace fialové

7,62 €

Všeobecné vyhlásenie

 

Táto stránka bola vyvinutá pre potreby PhDr. Márie Lipovskej. Prezeranie tejto internetovej stránky je bez akýchkoľvek obmedzení. PhDr. Mária Lipovská zodpovedá za obsah a štruktúru nachádzajúcu sa na jej stránkach, avšak nezodpovedá za obsah a štruktúru stránok, na ktoré odkazuje a ktoré nie sú jej vlastníctvom.

 

PhDr. Mária Lipovská si vyhradzuje právo na zmenu obsahu a štruktúry týchto stránok a na zmenu týchto všeobecných podmienok.

 

Všetky texty, obrázky, značky, údaje a ďalšie informácie podliehajú zákonu o autorskom práve a ďalším súvisiacim ustanoveniam a sú vlastníctvom PhDr. Márie Lipovskej alebo tretích strán zmluvne viazaných s PhDr. Máriou Lipovskou. Používanie akýchkoľvek textov, obrázkov, značiek, údajov a ďalších informácií je možné iba s písomným súhlasom PhDr. Márie Lipovskej.

 

NEPREVÁDZKUJEME MALOOBCHODNÚ PREDAJŇU !!!

 

Všetky osobné údaje získava PhDr. Mária Lipovská od užívateľov stránky s ich súhlasom, používa ich iba na ten účel, za ktorým ich získala (kontakt, dopyt, otázky a odpovede) a jedná s nimi v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

©2019 Šperky Crystal | Všeobecné vyhlásenie | Design by SIXNET

facebook Google+